MAD DiVA Fashion - Cine suntem?

MAD DiVA Fashion - Cine suntem?

În lumea modei, MAD DiVA Fashion aduce un vibe nou unic, feminin și o notă aparte de stil. Hai să pătrundem în universul nostru plin de culoare și eleganță pentru a-ți dezvălui ce ne face atât de unici!

Noi suntem acolo unde pasiunea pentru modă și frumusețe se întâlnesc cu creativitatea și inovația. O să îți spunem povestea noastră, cum am crescut și am devenit un nume respectat în lumea modei din România.

Istoria MAD DiVA Fashion

În 2017, MAD DiVA a luat naștere din dragostea noastră nebună a Irinei Zamfir pentru modă și frumusețe. Ea vede în fiecare haină o modalitate de a spune "Eu sunt eu!" și de a arăta lumii întregi cât de unice suntem noi, femeile.
 

Irina Zamfir

MAD DiVA

MAD DiVA Fahion

In poza este Irina Zamfir, fondatoarea MAD DiVA

Suntem fascinați de frumusețea unică a fiecărei femei, și credem cu tărie că fiecare mic detaliu, fie că e vorba de o rochie delicată sau de o pereche de pantaloni sofisticați, contribuie la crearea unei imagini cu adevărat memorabile. Asta ne motivează zi de zi, și ne ajută să aducem în fața ta colecții care îți pun în evidență stilul personal.

Noi suntem cei care mereu țin pasul cu moda internațională și încercăm să aducem cele mai recente tendințe direct în România. De ce? Pentru că moda ar trebui să fie mereu în mișcare, mereu în schimbare. Așa că, fiecare colecție pe care o vezi la noi reflectă acest spirit, combinând designul contemporan cu elemente clasice pentru a crea un stil unic și actual.

Variația de produse MAD DiVA

La MAD DiVA Fashion, ne mândrim că aducem un strop de stil italian și talentul turcesc direct în inima României. Cu atenție la fiecare detaliu, selectăm cu grijă importurile noastre pentru a aduce produse făcute din materiale de cea mai înaltă calitate și cu designuri sofisticate.

Italia este cunoscută pentru rafinament și atenție la detalii, iar Turcia pentru abilitatea lor de a crea haine confortabile și funcționale. Dar asta nu e tot! Suntem și dedicați producției locale. 

În parteneriat cu producători locali, producem în serii limitate piese vestimentare unice care pun în valoare individualitatea. Aceste creații sunt realizate cu dragoste și măiestrie, astfel încât să fii sigur că porți haine de calitate și originale.

Stiluri disponibile

 • Feminin de zi cu zi
Colecțiile noastre casual de zi oferă tot ce-ți trebuie, de la rochii ușoare până la bluze vaporoase și pantaloni. Hainele noastre sunt gândite să te facă să te simți bine și încrezătoare, astfel încât atunci când ieși pe ușă, să simți că poți cuceri lumea :)
 • Smart-casual
Când vrei o notă de eleganță, să știi că avem colecții smart-casual care te vor cuceri. Aici găsești piese versatile, de la sacouri chic la pantaloni cu croială impecabilă și bluze sofisticate. Ideal pentru birou sau întâlniri importante, când vrei să strălucești.
 • Stil sport
În lumea noastră agitată de azi, sportul este important, și noi suntem aici să-ți aducem articole sport care să te facă să te simți bine. Avem treninguri comfy perfecte pentru activitățile în aer liber. Let's get active! 
 • Stil elegant
Pentru petreceri și seri de gală, la MAD DiVA Fashion avem haine elegante care te vor face să strălucești. Avem rochii lungi, rochii de cocktail sofisticate și accesorii care adaugă un plus de stil. Deci, când vrei să ieși în evidență, suntem aici să te ajutăm să arăți spectaculos!

Colaborări cu influenceri

La MAD DiVA Fashion, colaborarea cu influencerii face parte din ADN-ul nostru. Ne bucurăm să lucrăm cu influenceri de top din lumea modei și frumuseții din România.

Ei nu sunt doar figuri publice, ci prietenii noștri în această călătorie. Ei împărtășesc pasiunea noastră pentru modă și frumusețe, și asta face colaborarea cu ei să fie atât de specială.


Andreea Mantea


Sensy


Ramona Olaru


Ana Maria Barnoschi

Colaborările cu acești influenceri super tari au dat un boost brandului MAD DiVA Fashion. Au adus brandul nostru în lumina reflectoarelor, făcându-l cunoscut unui public larg și atrăgând clienți noi.

Dar asta nu e tot! Influencerii au făcut ceva magic cu produsele noastre. Au adus pasiunea noastră pentru modă și frumusețe la viață în moduri super autentice și relevante. Prin postările lor creative, au transmis vibe-ul nostru și ne-au ajutat să ne conectăm cu voi, clienții noștri, într-un mod unic.

Aprecierea clienților

Pentru noi, nimic nu e mai important decât să vedem clientele încrezătoare și cu zâmbetul pe buze. Fiecare achiziție, fiecare ținută purtată fac parte din povestea noastră, și suntem mega recunoscători pentru asta.

Interacționăm direct cu voi pe WhatsApp sau online și facem tot posibilul să vă oferim o experiență de cumpărare awesome. Feedback-ul vostru e super important pentru noi, și ne ajută să creștem și să ne dezvoltăm.

Și nu uitați, ne face super fericiți să vă vedem purtând cu mândrie hainele și accesorile noastre. Când ne trimiteți poze, este ca un mare high-five pentru stilul și calitatea produselor noastre, și pentru legătura specială pe care o avem cu voi, comunitatea noastră de fani și clienți.

Adorăm să vă vedem cum dați share la poze cu produsele noastre pe social media. Și ce e și mai tare, suntem super încântați să vedem cât de creative și inspirate sunteți! Cu fiecare poză pe care o postați, nu doar că ne faceți zilele mai faine, dar și inspirați alți oameni să descopere și să adopte stilul nostru unic. Continuați să faceți asta, pentru că sunteți adevărate staruri!

Consiliere și suport pentru clienți

Clienții noștri sunt importanți pentru noi, și suntem hotărâți să le fim alături în orice moment. Cum arată asta? E simplu:

 • Calitate și confidențialitate 

Ne angajăm să oferim produse de înaltă calitate, iar confidențialitatea informațiilor clienților noștri este o prioritate absolută.

 • Răspunsuri prompte

Nu lăsăm nicio întrebare fără răspuns. Suntem aici pentru voi și suntem hotărâți să vă facem experiența de cumpărare cât mai ușoară și lipsită de stres. Așa că nu ezitați să ne contactați, suntem nerăbdători să vă ajutăm!

 • Asistență expertă

Echipa noastră de asistență clienți este formată din experți în modă și frumusețe care pot oferi sfaturi și recomandări personalizate.

Modalități de contact pentru sfaturi și sugestii

MAD DiVA Fashion nu este doar un brand, suntem o comunitate care vrea să vă ajute să vă simțiți minunat. Iată cum puteți să intrați în legătură cu noi:

 • Email: Scrieți-ne la office@maddiva.ro și vă vom răspunde rapid.
 • Telefon: Dacă preferați o conversație directă, sunați-ne la 0721582426 și vom fi bucuroși să vă ajutăm.
 • Social Media: Ne găsiți pe Facebook, TikTok sau Instagram, unde puteți să ne lăsați un mesaj sau să ne urmăriți pentru ultimele noutăți și sfaturi.
 • Formular de contact: Ai la dispoziție un formular de contact care îți permite să ne trimiți întrebări sau sugestii direct. Vom răspunde în cel mai scurt timp posibil.

Concluzie

La MAD DiVA Fashion, moda și frumusețea sunt la fel de naturale ca o dimineață la cafea. Încercăm mereu să-ți aducem haine și accesorii care să-ți scoată în evidență personalitatea și stilul unic.

Moda este o formă de artă, iar fiecare piesă vestimentară spune o poveste. Prin colecțiile noastre variate, încurajăm fiecare femeie să-și descopere stilul propriu și să aibă încredere în ea însăși.

Îți mulțumim pentru că faci parte din povestea noastră, și așteptăm cu nerăbdare să descoperi tot ce avem de oferit la MAD DiVA Fashion!

Categorii

Suport clienti Luni - Vineri / 09:00 - 17:30

0721.582.426 office@maddiva.ro

Compara produse

Trebuie sa mai adaugi cel putin un produs pentru a compara produse.

A fost adaugat la favorite!

A fost sters din favorite!